Je tomu len zopár dní, čo slovenská tenisová jednotka Dominika Cibulková pobúrila svojim outfitom nielen svojich fanúšikov, ale aj verejne známe osobnosti. Potom, ako si zablokovala možnosť komentovania snímky na Instagrame, sa do nej verejne obul spevák Robo Papp, ktorý si nedal servítku pred ústa ani ohľadom jej výchovy.

Niet ani najmenších pochýb, že svetovo úspešná tenistka Dominika Cibulková je nielen výbornou športovkyňou, ale i krásnou ženou s vycibreným vkusom. O to viac fanúšikov útlej blondínky poburuje jej láska k módnym výstrelkom, ktoré sú vyrábané z pravej kože zvierat. Snímky, na ktorých sa bývalá svetová jednotka pýši kožuchmi či kabelkami, sú pravidelne zaplnené negatívnymi komentármi, čo však kráska pri poslednom zábere stopla.

Keďže sa napokon nedala okomentovať fotografia samotná, na svojom oficiálnom profile sa do tenistky obul hudobník Robo Papp. ,,…Ja som si dnes uvedomil, že mi jej je vlastne ľúto, že bola vychovaná k bezcitnosti a bez súcitu ukazuje svetu, že za peniaze môžu všetko,“ napísal na sociálnej sieti. Slová hudobníka sa okamžite dostali aj k mame hviezdy, ktorá reakciu zverejnila taktiež prostredníctvom svojho profilu.

Spevákov názor následne podporilo množstvo ľudí, ktorí sa do Dominiky pustili skutočne nepríjemnými komentármi. Snáď najviac však v Slovákoch zarezonovala snímka, ktorá sa Facebookom šíri ako vírus a porovnáva Cibulkovú s tenistom Novakom Djokovičom. Fotka vyvolala v ľuďoch doslova mimoriadne vášne, pričom samotnej športovkyne sa zastal skutočne len málokto.

Reakcie sledovateľov kožušinovej kauzy

Zdroj: Facebook | Foto: Instagram: DomiCibulkova