Je tomu už zopár mesiacov, čo Česko i Slovensko prekvapil nečakaný rozchod ukážkového páru Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec. Idylka speváčky a hokejistu sa rozpadla po ôsmich rokoch manželstva, pričom športovec si za hviezdu českých pódii našiel už aj adekvátnu náhradu.

Lucie Vondráčková (39) a Tomáš Plekanec (36) si v júni 2011 povedali svoje „životné“ áno, pričom vzťah dvojice vyzeral byť priam rozprávkový. Plavovláska odišla spolu so svojim manželom do Kanady, kde spolu vychovávali dvoch synov Adama a Matyáša. Navonok dokonalý sen sa rozplynul v auguste minulého roka, kedy dvojica oznámila rozvod. Aj keď sa spočiatku zdalo, že hokejista podľahol čaru tenistky Lucie Šafářovej (32) , všetko malo byť inak a ako uviedol, so speváčkou sa na rozchode dohodol týždne predtým, ako si našiel nový vzťah.

Po súdnych ťahaniciach o synov a majetok sa uplynulý víkend milenci objavili prvýkrát v spoločnosti bok po boku, keď sa zúčastnili slávnostného plesu Atletického klubu Hodonín. „Príjemná povinnosť odovzdať ocenenie na plese v Hodoníne,“ okomentovala Lucie snímky. Športovkyňa sa vedľa svojho partnera predviedla v krásnych modrých šatách z dielne návrhára Miroslava Michaela Knota.

Zdroj: Instagram/ lucievondrackovaofficial, tomasplekanecofficial, lucie.safarova