Facka za neveru: Milenku zobral do Talianska, vrátil sa s koronavírusom!

Dátum:

Zdá sa, že život píše rôzne príbehy, pričom jedným bizarným sa môže pochváliť istý muž zo severného Anglicka. Zatiaľ čo si užíval posteľné radovánky s milenkou v Taliansku, svojej manželke tvrdil, že je len na služobnej ceste v rodnej krajine.

Majetný muž z Veľkej Británie, kde je medzi inými koronavírusom nakazený aj následník trónu, mal poriadnu smolu. Ako informoval denník The Sun, po návrate z Talianska začal pociťovať zdravotné problémy, pričom príznaky boli podobné koronavírusu. V nemocnici sa preto nechal otestovať a diagnóza mu bola potvrdená. Aj keď manželke tvrdil, že ide na služobnú cestu po Anglicku, zobral milenku do Talianska, ktorej totožnosť odmietol lekárom prezradiť napriek možnosti výrazného nebezpečenstva občanov.

„Tento prípad by bol tak vtipný, kedy sa nejednalo o tak vážnu vec. Napriek tomu, že sa priznal k nevere, meno milenky prezradiť odmieta,“ uvádza zdroj z nemocnice, ktorý predpokladá, že milenka je taktiež zadaná. Ako tiež denník informuje, koronavírus sa prejavil aj u neverníkov manželky, u ktorej má zatial ľahký priebeh a momentálne je izolovaná v domácom prostredí. „Myslel si, že na neveru má perfektné alibi, ale nezohľadnil dopad koronavírusu. Pacientovi sa len uľavilo, že sa dostal domov pred zrušením letov – to by si totiž vyžadovalo ďalšie vysvetlenia,“ dodal zdroj.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: The Sun

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Pozor na obľúbenú kozmetiku pre deti: Hrozia kožné infekcie!

Úrad verejného zdravotníctva na svojej oficiálnej webovej stránke upozorňuje...

Vašek z Luneticu zrazil chodca: Šokujúce detaily z tragickej nehody!

14. mája bol člen českej kapely Lunetic účastníkom tragickej...

Nepríjemný šok pre Pročka: Reklamné pútače mu posprejovali nápisom…!

Bývalý zabávač bol odjakživa zvyknutý na tvrdú kritiku zo...

Vláda konečne schválila balík pomoci: Túto sumu dostanú rodiny!

Balík pomoci pre rodiny vyvolal v posledných dňoch ostré...