Hudobná šou Tvoja tvár znie povedome sa na obrazovkách Markízy teší už svojej piatej sérii, pričom sa v nej vystriedalo množstvo osobností zo slovenského šoubiznisu. Kým tentokrát sa za umelcov z celého sveta prezliekajú speváci, herci, moderátori i modelka, v minulosti sa medzi súťažiacimi objavili aj Mirka Gális Partlová a Juraj Loj.

Uplynulú nedeľu patril hlavný vysielací čas na obrazovkách Markízy šou Tvoja tvár znie povedome, kde opäť excelovali všetci súťažiaci. Kým porota sa tentokrát rozhodla rezignovať a všetkým umelcom udelila rovnaký počet bodov, jedno nesúťažné číslo predviedli aj herečka Mirka Partlová a jej kolega Juraj Loj. Čerstvo tehotná hviezda divadelných pódii pritom žala úspechy v druhej sérii, zatiaľ čo hlavný predstaviteľ seriálu Búrlivé víno prekvapil divákov v tej štvrtej.

Mimoriadne emotívne vystúpenie z Oscarov: Gaga a Cooper rozplakali svet!

Tentokrát sa obaja herci vrátili na pódium ako hollywoodske ikony Lady Gaga a Bradley Cooper, pričom stvárnili ich vystúpenie z oscarovej noci. Práve tu sa dvojica vybrala priamo spomedzi publika ku klavíru, kde zaspievali ikonický hit „Shallow“. Ich dychberúce interpretovanie skladby sa stalo jedným z najsledovanejších videí roka, a zatiaľ čo sa stále polemizuje o údajnom tehotenstve blond divy, Mirka predviedla svoje bruško v plnej kráse.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/tvojatvarzniepovedome, ladygaga

Video: YouTube