Veľkolepá šou v Bratislave na oslavu 50. narodenín českej slávice Lucie Bílej dopadla skvele. Napriek tomu však Lucia viackrát počas koncertu zadržiavala slzy… [sociallocker]

Lucia Bíla je nesmierne talentovaná, húževnatá a ľudská speváčka. Svoje 50. narodeniny sa rozhodla odštartovať veľkolepým koncertom v Bratislave. Štadión Ondreja Nepelu bol vypredaný do posledného miesta. Na tejto jedinečnej šou spolupracoval 203-členný štáb a na pódiu ju doprevádzalo 117 účinkujúcich. Z koncertu sú všetci nadšení, Lucia predviedla skvelú formu a ako vždy podala ten najlepší výkon.

lucie bila koncert slzy na krajicku

Diváci si však nemohli nevšimnúť, že speváčka sa viackrát počas večera pozrela hore do nebies a musela zadržať slzy na krajíčku. Zdalo sa, akoby každú pieseň venovala svojej mamine Hane Zaňákovej, o ktorú Lucia prišla len nedávno. Jej odchod Lucku zasiahol a svoj smútok vyjadrila slovami: “Beriem život so všetkým, čo prináša, ale aj tak, maminky by mali byť nesmrteľné.” Lucia je však obrovský profesionál a svoje silné emócie, ktoré momentálne prežíva, dokázala úžasne vložiť práve do svojich piesní.

lucia bila koncert slzy na krajicku

 

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook [/sociallocker]