Je mladá, krásna, talentovaná a už onedlho sa stane mamou! Hviezda seriálu Oteckovia si získala mimoriadne sympatie divákov najmä v posledných mesiacoch, kedy účinkovala v šou Tvoja tvár znie povedome a celé Slovensko presvedčila nielen o svojom hereckom, ale aj speváckom talente. Áno, tušíte správne, Mary Bartaloš je tehotná!

Keď sa začal začiatkom roka 2018 vysielať televízny projekt Oteckovia, okrem ostrieľaných tvárí slovenského šoubiznisu sa na obrazovkách začali objavovať aj menej známi herci. Jednou z najväčších hviezd seriálu sa zaiste stala obľúbená učiteľka Linda, ktorú stvárňuje Čajkovčanka Mary Bartaloš. Je tomu len zopár mesiacov, čo krásna herečka povedala svoje životné “áno” športovcovi Adriánovi, pričom portál markiza.sk priniesol úžasnú správu zo súkromia dvojice.

Ako totiž Mária pre televíziu potvrdila, spolu s manželom sú v radostnom očakávaní a momentálne má za sebou prvé mesiace tehotenstva. “Áno, čakám prvé dieťatko a veľmi sa naň tešíme,” potvrdila kráska úžasnú novinku pre portál markiza.sk. Budúcim rodičom srdečne gratulujeme!

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/maria.bartalos, Oteckovia

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zara
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)