Ak máte zlý deň a potrebujete rozveseliť, rozhodne si pustite túto paródiu! Autor dokonale zachoval súvis medzi obrazom a zvukom, no to čo ide Dare Rolins a Tomimu Popovičovi z úst vás zaskočí. Čudesné zvuky, či dokonca vzdychy, ktoré majú od kvalitnej hudby ďaleko, no zaručene pobavia!

[sociallocker]Pred piatimi rokmi uzrela svetlo sveta pesnička Nebo peklo raj, ktorej autormi sú Dara Rolins a Tomi Popovič. Môžeme ju zaradiť medzi najväčšie slovenské hity posledných rokoch, ktorá má v týchto dňoch na konte viac ako 16 a pol milióna zhliadnutí. Aj keď táto skladba nie je žiadnou novinkou, doteraz na ňu nebola vytvorená žiadna paródia. Ale už sme sa dočkali!

Vtipná imitácia populárneho hitu je čerstvá, bola zverejnená len pred tromi dňami. No stihla sa na nej pobaviť už aj samotná Dara Rolins! Tá dnes pridala na svojom profile na sociálnej sieti práve tento podarený “song” a napísala: “Je to kravina, ale dnes ma to regulérne rozosmialo, tak dúfam, že to pobaví aj vás:)…Každý dôvod k úsmevu sa totiž VŽDY počíta:))! Takže tlieskam a pozdravujem tvorcov tohoto velediela:)” 

My len dodávame, že vidieť túto paródiu naozaj stojí za to, no pre istotu si po jej vypočutí pustite aj originál Nebo peklo raj. Pretože tie čudesné zvuky, vzdychy, či dupot pri tanci, budete potrebovať prebiť naozajstnou melódiou. 😀

Zdroj: YouTube, markiza.sk | Foto: YouTube
[/sociallocker]