Katka Koščová sa v roku 2004 stala víťazkou prvej série Superstar, pričom s popularitou prišla aj tvrdá kritika zo strany fanúšikov. Paradoxne, nešlo o jej spevácke výkony, ale o postavu, ktorá bola oblejších tvarov. Po rokoch ponižovania a útokov sa napokon rozhodla všetkým hejterom vytrieť zrak.

Katka dostala ešte na kastingu speváckej súťaže Superstar prezývku “gaučaňa“, keďže si ju moderátor Martin “Pyco“ Rausch odchytil práve na gauči, kde oddychovala. Veľmi rýchlo si uvedomila, že vstup do šoubiznisu so sebou nesie aj veľké nevýhody v podobe kritiky, útokov a osobných urážok.

Koščová tak bola dlhé roky pod drobnohľadom médií i fanúšikov. V roku 2013 porodila synčeka Adamka a o štyri roky neskôr sa jej rodinka rozrástla o dcérku Aničku. Oba pôrody spôsobili, že sa jej postava začala výrazne zaokrúhľovať, čo mnohí využili na urážky.

Rodáčka z Prešova až teraz priznala, že po prvom pôrode začala trpieť úzkostnými stavmi, pričom sa veľmi bála o svoju rodinu. K jej zlému psychické zdraviu sa pridali aj výčitky v spojení s nadváhou, čo ju ešte viac deprimovalo. Neskôr jej lekár naznačil, že problémy môžu byť psychického charakteru, nakoľko sa u nej objavili aj panické ataky a vyšetrenia nepreukázali žiadnu diagnózu.

40-ročná speváčka sa rozhodla v rádiu Slovensko priznať, že napokon bola nútená vyhľadať pomoc psychiatra. „Keby neprišli panické ataky, možno by som pomoc nevyhľadala. Ľudia mi radili, aby som sa išla prejsť, že to mi urobí dobre. Ja viem, že by mi to urobilo dobre, ale ja som nemala silu,“ povedala Katka v relácii Opri sa o mňa. Dnes má duševné ochorenie pod kontrolou, vďaka čomu sa jej podarilo schudnúť a cítiť sa vo svojom tele omnoho lepšie. Novou postavou sa dokonca pochválila v relácii Záhady tela, kde vyzerala fantasticky.

Predtým

Teraz

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: RTVS  |  Foto: IG/eperia_shopping_mall, zuzanasmatanova, YT/KOŠICE DNES, FB/Katka Koščová