Charizmatická moderátorka Kvetka Horváthová patrí k tváram televíznej obrazovky už dlhé roky, pričom svoju kariéru začínala ešte v detskej relácii Crn Crn či ako vokalistka kapely Tublatanka. Slovenskí diváci ju tak mali možnosť vidieť v skutočne v rôznych podobách, avšak na Kvetku spred zopár rokov si zaručene nepamätáte.

Kvetka Horváthová je neoddeliteľnou súčasťou televíznych obrazoviek už doslova desiatky rokov, pričom v poslednom období si ju diváci spájajú predovšetkým s pôsobením v reality šou Farma. Útla blondínka moderovala statkársku šou deväť sérii, pričom v desiatej ju nečakane vystriedala komička Evelyn. 

Mamu 11-ročnej Paulínky síce táto skutočnosť zamrzela, no ani to ju neodradilo, aby si zachovala úsmev na tvári. Kvetka sa iba pred pár dňami pochválila svojou dnes už priam neuveriteľnou podobizňou, ktorú zverejnila na sociálnej sieti Instagram. Na snímke so svojou dcérkou má moderátorka zopár kíl navyše, no ani to jej neuberá na kráse či šarme. “Pribratá, unavená, ale neskutočne šťastná, lebo mi bolo dopriate stať sa mamou. To som ja pred 11 rokmi,” napísala moderátorka k fotografii. Spoznali by ste Kvetku aj pred rokmi, kedy sa stala čerstvou mamičkou rozkošnej Paulínky? 

Zdroj: Instagram/kvetkah