Reštart, jojkárska relácia o chudnutí, je v plnom prúde, pričom každý týždeň sa na obrazovkách objaví vždy nový účinkujúci s cieľom zmeniť svoj život od základov. K Radke KaletovejJozefovi Bubákovi sa tentokrát pridal aj Michal Šándori, ktorý si konečne uvedomil dôležitosť svojich zlých rozhodnutí.

V najnovšej epizóde sa objavil Bratislavčan Michal s váhou 219 kilogramov. Po úvodných vyšetreniach mu zostali iba oči pre plač, keďže mal v tele takmer 80 % tuku a hrozivo zvýšený krvný tlak. Najväčším šokom však bolo vyjadrenie odborníkov, ktorí mu biologický vek odhadli na 70 rokov, čo je viac, než má jeho mama.

Aj napriek tomu, že obézny muž bol tvrdým orieškom, konečne si uvedomil vážnosť situácie. ,,Zistiť, že moje telo je staršie ako telo mojej matky, je strašné zistenie. Tu už fakt nejde o fazuľky. Toto je dosť vážna vec. Ja sa vyškieram ako kaukazský kocúr, ale v duchu sa určite nesmejem tak, ako navonok,“ nešťastne uviedol pred kamerami Michal.

Štyridsiatnik sa však chopil jedinečnej príležitosti a v spolupráci s trénermi sa mu podarilo schudnúť 71 kíl, následne sa mu upravil krvný tlak a omladol o 10 rokov. V páse zhodil úžasných 49 centimetrov, pričom zo svojho úspechu sa veľmi teší. Muž po “reštarte“ je však rozhodnutý v zdravom životnom stýle pokračovať a schudnúť ďalších 50 kíl. Gratulujeme a držíme palce!

Zdroj: joj.sk  |  Foto: Facebook/Reštart-oficiálna stránka