Keď sa v prvej polovici roka 2018 objavil na televíznych obrazovkách seriál Milenky, tisíce Sloveniek ostalo v nemom úžase. Táňa Pauhofová, Antónia Lišková, Gabriela Marcinková a Zuzana Norisová si absolútne podmanili ženskú časť publika, pričom ukončenie natáčania zarmútilo nejednu z nich. Teraz však pre vás máme dobré správy!

Milenky sú späť! Príbehy štyroch žien si získali doslova státisíce divákov a seriál sa aj vďaka hviezdnemu obsadeniu zaradil medzi TOP domáce televízne počiny roku 2018. Projekt, ktorý bol pre slovenských divákov pripravený pod taktovkou režiséra Jakuba Kronera a producentky Adriany Kronerovej, je adaptáciou britského formátu Mistresses.

Napriek počiatočným informáciám, že jeden z najúspešnejších seriálov slovenskej televíznej produkcie dostáva stopku, Markíza naplánovala jeho grandiózne pokračovanie! Po dvoch krátkych sériách padla na nadšenie fanúšikov prvá filmová klapka, pričom vo filme sa objaví aj čerstvý ženáč Tomáš Maštalír!

„Mali sme veľké šťastie, že sa nám podarilo dať dohromady skvelú zostavu talentovaných ľudí. Je to romantická komédia a chceme nakrúcať v zime, čiže v kinách by mala byť v prvej polovici budúceho roka,“ prezradila producentka filmu Kronerová. Tiež sa už neviete dočkať?

Prvé zábery z natáčania!

 

Twiins- Our Own Paradise

Fallgrapp- Akoby

Zdroj: TV Markiza | Foto: Instagram/tvmarkiza, serialmilenky | Video: YouTube