Šoubiz Fantastické spojenie: Slovenský kráľ vianočný hitov má nový duet!

Fantastické spojenie: Slovenský kráľ vianočný hitov má nový duet!

Slovenský spevák a skladateľ v týchto dňoch a hodinách dokončuje posledné prípravy na Šťastné a Veselé Tour, ktoré odštartuje už v nedeľu v Trnave. Tesne pred tým predstavil videoklip ku skladbe Na kopce!, ktorý je inšpirovaný filmom S tebou mě baví svět.

Videoklip ku skladbe nahrali ešte v januári tohto roka. Aby mal tú správnu atmosféru, bolo potrebné, aby bolo dostatočne nasnežené. „Hneď po Silvestri sme mali ísť na pár dní do Oravského hája, ale vtedy nebol sneh. Čakali sme teda, kým nasneží. No potom prišiel druhý extrém, kedy bolo mínus dvanásť stupňov Celzia a pán režisér sa rozhodol, že v jednej scéne pôjdem do vody. Do zamrznutého jazera sme vysekali štvorec, do ktorého som sa ponoril, pričom nezbedné decká mi zobrali šaty a musel som ich naháňať,“ prezradil Robo. Keďže sa mu páči film S tebou mně baví svět, tak ho videoklip s príbehom otcov, ktorí zobrali deti do hôr, musia im robiť program, veľmi teší.

Tento rok čaká fanúšikov Roba Opatovského aj vianočné turné, kde si diváci užijú aj krst albumu Šťastné a Veselé. Väčšina koncertov v rámci turné je už teraz vypredaná či tesne pred vypredaním. Posledné voľné vstupenky ostávajú už len v Trenčíne, Košiciach a v Bardejove. „Každý koncert v rámci turné odštartujeme skladbou Šťastné a veselé. Je tam atmosféra, tanec a aj detský zbor. Prídu fantastickí hostia a odohráme moje vianočné klasiky ako Vianočná pošta, Čas sviečok, ale aj novinky Poďme si priať, Na kopce!“ prezrádza spevák.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto:  | Video: YouTube