Fantastický krok: Slovenskí predavači TOHTO supermaketu dostanú bonus!

Dátum:

Nielen lekári, sestričky, polícia či ostatné záchranné zložky vykonávajú v týchto dňoch mimoriadne záslužnú prácu, avšak hrdinov môžete vídať aj v na prvý pohľad obyčajných potravinách či drogériách.

Celý svet vrátane Slovenska bojuje v posledných týždňoch s mimoriadnou situáciou, ktorá vyústila do nečakaných rozmerov. Koronavírus aktuálne doslova zastavil celý svet, pričom satelitné snímky z vesmíru ukázali, aké neuveriteľné zázraky sa momentálne dejú s planétou Zem.

Potom, čo si obchodné reťazce samostatne zvolili nákupné hodiny vyhradené pre seniorov, krízový štáb republiky ich zjednotil a nariadil v časoch od 9. do 12. hodiny. Kým v nemocniciach či mestách pomáhajú pacientom lekári, zdravotné sestry i dobrovoľníci, občania stále berú ako istú samozrejmosť predavačky či pracovníkov v obchodoch s rôznym sortimentom.

Práve zamestnanci v potravinách, drogériách, ale aj lekárňach taktiež bojujú s koronavírusom v prvej línii, nakoľko denne prinášajú obetu a prichádzajú do styku so stovkami zákazníkov. Presne to si uvedomuje aj obchodný reťazec Tesco, ktorý na sociálnej sieti zverejnil jedinečný odkaz.

„Tesco sa poďakuje hrdinom dnešných dní. Naši kolegovia dostanú mimoriadny bonus. V Tesco si vážime obetavú prácu našich kolegov. Ako poďakovanie im vyplatíme špeciálny bonus za marec aj apríl. Vyplatený bude všetkým zamestnancom Tesco na Slovensku, ktorí pracujú v obchodoch, distribučnom centre aj tým, ktorí sa starajú o vaše online nákupy,“ uvádza vo svojom príspevku. Ako tiež Tesco dodáva, bonus bude pracovníkom vypočítaný podľa počtu odpracovaných hodín. Bravo!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Tesco Slovensko

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Zomrel svedok z kauzy, v ktorej figurovala aj Plačková: OBESENÝ!

Koncom septembra uplynulého roka otriasla celou verejnosťou šokujúca kauza,...

Tragédia počas víkendu: Pri nehode zomrel bývalý futbalista († 48)!

Počas uplynulého víkendu došlo na západnom Slovensku k fatálnej...

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...