Slovenský spevák Adam Pavlovčin, ktorý dlhodobo žije v Prahe, zaznamenal mimoriadny úspech, keď sa predstavil pred porotou hudobnej šou Česko Slovensko hľadá Superstar. Jednoznačný favorit súťaže napokon reláciu vyhral, pričom len pred pár dňami zverejnil svoj prvý oficiálny singel.

26-ročný rodák z Myjavy si získal domáce publikum nevídanou komplexnosťou na pódiu, a kým doposiaľ vydal len prvý oficiálny singel, do konca roka plánuje celý hudobný nosič. Adam, ktorý si pre verejné vystupovanie zvolil pseudonym Adonxs (čítaj Adonys) momentálne žne úspechy skladbou Moving On, pričom v rozhovore pre rádio Europa 2 potvrdil fantastickú novinku.

Nová superstar domácej scény už onedlho vystúpi na pripravovanom festivale Love Stream, kde popri slovenských a českých interpretoch ohromia divákov aj zahraničné hviezdy. Okrem kapely Red Hot Chili Peppers príde do Bratislavy aj jedna z najúspešnejších speváčok súčasnosti, anglická kráska Dua Lipa. A práve Adam bude mať tú česť robiť jej predskokana!

“Dnes ráno mi teda potvrdili, že sa objavím taktiež v tom line-upe, nejako tesne pred ňou, takže mohol by som to tak marketingovo povedať, že budem predskakovať vlastne v ten istý deň. Strašne sa z toho teším,” neskrýval nadšenie mladý spevák, ktorý avizoval, že ide do štúdia, aby pracoval na svojom vystúpení.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: europa2Foto: IG/dualipa, ageofadonxs