Slovenskí šperkári si pripísali na svoje konto ďalší, doslova fantastický úspech! Potom, čo sa ich výrobky objavili u Khloe Kardashian a objednávku im poslala aj samotná Beyoncé, tento raz služby rodáčky z Hudcoviec využila populárna dievčenská kapela Little Mix!

Britská dievčenská kapela Little Mix, ktorá vznikla vďaka šou The X-Factor v roku 2011, žne úspech po celom svete. Kým Jesy Nelson opustila skupinu koncom minulého roka skupinu z osobných dôvodov, Jade Thirlwall, Perrie Edwards a Leigh-Anne Pinnock pokračujú v kariére ďalej.

Aj keď si Perrie a Leigh len pred pár dňami začali užívať materskú dovolenku potom, čo s rozdielom päť dní porodili, aktuálne vydávajú nový singel Love. Vo videoklipe sa ešte tehotné speváčky obklopili do kvetín a farieb, pričom status bohýň na nich podčiarkli práve jedineční Slováci. Anna a Vlado pripravili pri krásne Britky famózne doplnky, ktoré použili vo vizuále k skladbe, pričom s tehotenskými bruškami vyzerajú doslova étericky. A aj vďaka šikovným rukám Slovákov!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Foto: IG/carbickovacrowns, littlemix, miaphotovisage