Svet z noci na ráno obleteli šokujúce informácie o celosvetovo uznávanej speváckej hviezde Demi Lovato, ktorá patrí k hudobníčkam s najväčším hlasovým rozsahom súčasnosti. 25-ročná brunetka mala byť nájdená v jej dome v Hollywoode, odkiaľ bola prevezená do nemocnice v Los Angeles. 

Demi Lovato začínala svoju kariéru spolu so Selenou Gomez či Miley Cyrus na detskej stanici Disney Channel. Potom, ako sa jej kariéra rozbehla, prepadla návykovým látkam, v dôsledku čoho sa v roku 2010 stiahla z koncertného turné s kapelou Jonas Brothers, aby nastúpila na liečenie. V čase, kedy bola opäť „čistá“, sa fanúšikom priznala, že pravidelne brala tvrdé drogy, bola závislá od alkoholu, a taktiež bojovala s poruchou príjmu potravy.

Uplynulý rok nakrútila megastar dokument, v ktorom sa vyznáva zo všetkých svojich démenov, pričom len prednedávnom jej vyšla skladba „Sober“. Práve tá má hovoriť o skutočnosti, že Demi po šiestich rokoch abstinovania opäť prepadla svojej závislosti.

Ako tvrdí americký bulvárny portál TMZ, v utorok večer mala byť do nemocnice prepravená 25-ročná osoba, ktorá sa predávkovala heroínom. Aj keď doposiaľ nie sú známe žiadne bližšie informácie, podporu speváčke vyjadrili také hviezdy ako Ariana Grande či Lily Allen.

Demi Lovato- Sober

Zdroj: TMZ | Foto: Instagram/ddlovato