Smutné správy zasiahli fanúšikov legendárnej kapely Bon Jovi. Rockovú formáciu opustil vo veku 70 rokov jej zakladajúci člen, ktorý sa podieľal na vzniku prvých piatich albumov. Príčinu jeho smrti nikto oficiálne nepotvrdil, no kapela zdieľala na sociálnej sieti smutné slová. 

Vo veku 70 rokov odišiel na druhý svet podľa informácií magazínu RollingStone bývalý člen a zakladateľ kapely Bon Jovi, Alec John Such. Smrť basgitaristu potvrdila na sociálnej sieti aj samotná kapela, hoci príčina jeho úmrtia nebola zverejnená. Bon Jovi zanechal svojmu významnému členovi a exkolegovi dojímavý odkaz.

Sme zdrvení zo správy, že náš drahý priateľ Alec John Such zomrel. Bol originál. Ako zakladajúci člen Bon Jovi bol dôležitým pri formovaní skupiny. Úprimne, práve cez neho sme si všetci navzájom našli k sebe cestu,” píše.

Such hral na basgitare na prvých piatich albumoch Bon Joviho, vrátane úspešného nosiča Keep the Faith. Podieľal sa na hitoch ako Livin´on a Prayer, Wanted Dead or Alive, You Give Love a Bad Name či I’ll Be There for You. Napokon kapelu opustil v roku 1994, kedy bol nahradený Hughom McDonaldom. V roku 2018 bol uvedený do Rock’n’rollovej siene slávy. Pred pár hodinami zarmútila Hollywood smrť známeho herca. 

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: rollingstone.com │ Foto: YT/Rock Feed, FB/Bon Jovi