Farma X sa už definitívne skončila a Dominik Porubský si zo statku odniesol zaslúženú výhru 75-tisíc eur. To, čo sa mu ale najnovšie podarilo, prekvapilo jeho fanúšikov rovnako pozitívne!

Farma X sa po strastiach, vypadnutiach a súbojoch konečne dočkala svojho zaslúženého víťaza. Tým sa nestal nik iný ako pracovitý Dominik Porubský, ktorému držalo palce snáď celé Slovensko. O svoju výhru 75-tisíc sa napokon podľa sľubu rozhodol podeliť so svojím kamarátom Milanom Vysokaiom.

Peniažky rovnako plánoval využiť aj na kúpu potrebných strojov a tento sen si už evidentne začal plniť. Mladému pracantovi sa však nedávno podaril aj iný husársky kúsok, nad ktorým šalejú predovšetkým fanúšikovia Farmy.

V známom fast-foode totiž náhodne stretol víťaza Farmy minulého ročníka. Šimon Néma, ktorý pred Dominikom rovnako zaslúžene získal peknú výhru na Farme 9, sa s aktuálnym kráľom Farmy odfotil a senzácia bola na svete. Domčo k fotke pripojil aj veľavravné slová: “Keď sa náhodne stretne víťaz farmy 9 a 10,” znejú jeho naradostené slová. To je ale náhodička!

Dominik stretol náhodne vo fast-foode minuloročného víťaza Šimona

Zdroj │ Foto: Instagram, TV Markíza