Je to už neuveriteľných 22 rokov, čo celý svet spoznal čarodejníka Harryho Pottera a postavy z bájneho Rokfortu. O štyri roky neskôr sa na plátna kín dostalo prvé filmové spracovanie ságy, pričom hlavné postavy trojice čarodejníkov stvárnili Daniel Radcliffe (30), Rupert Grint (30) a Emma Watson (29) .

Obľúbení čarodejnícki učni, ktorí doslova vyrastali pred zrakmi celého sveta, sa stali nielen pred kamerami, ale aj v súkromí dobrými priateľmi. Aj keď sa v príbehu nedokázali zniesť so spolužiakom Dracom Malfoyom, práve predstaviteľka Hermiony pred časom prezradila, že do neho bola počas natáčania tajne zamilovaná.

Nevedno, či sympatie medzi dvojicou rezonujú ešte aj dnes, avšak zahraničné médiá priniesli informáciu, že Emma Watson a Tom Felton (31) majú tvoriť pár. Je tomu len zopár hodín, čo anglický herec zverejnil na sociálnej sieti snímku s krásnou plavovláskou, pričom obaja sedia v tesnom objatí v pyžamách. Okrem jemných dotykov rúk pri hre na gitaru dvojica prezdieľala i snímky, kde sa odfotili navzájom.

Emma je navyše známou feministkou, kým filmový Draco je zvečnený na pieskovej pláži v tričku s nápisom: „Ženy to robia lepšie!“ Podľa „heštegov“ by sa dvojica mala aktuálne nachádzať na (priateľskej?) dovolenke v južnej Afrike. Žeby v tom bola predsa len láska? :)

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: eng.hebus.com, Instagram/t22felton, emmawatson | Video: YouTube