Je tomu len zopár hodín, čo na obrazovkách televízie Markíza odštartovala druhá epizóda šou Tvoja tvár znie povedome. V mimoriadne vyrovnanej časti, kde nebola núdza o fantastické čísla a vtipné momenty, vystúpil aj raper Kali, ktorý si zaspieval po boku 18-ročnej herečky Zuzany Kravárikovej.

Šou Tvoja tvár znie povedome bola uplynulý víkend plná výborných vystúpení, ktoré okrem tanečníkov obohatili aj hostia Štefan Skrúcaný a raper Kali. Čerstvo ženatý hudobník vystúpil ako prekvapenie večera po boku herečky Zuzany Kravárikovej, ktorá sa naňho zmenila v rámci markizáckej relácie. Kým v prvej časti ohromila divákov prevedením skladby “Always Remember Us This Way” od Lady Gaga, tentokrát fanúšikov odrovnala ako statný raper v šiltovke a drese.

V momente, kedy sa herečka zo seriálu Oteckovia objavila vo výťahu, porota ani diváci neskrývali údiv. Zuzana sa totiž celkom ponášala na Kaliho, ktorý sa po chvíli skutočne objavil aj na pódiu. Ako identické dvojičky napokon spoločne dospievali hit „Nejsom ten pravý“ a fanúšikovia herečky i hudobníka ostali zo šou doslova nadšení. Na adresu mladej umelkyne padlo množstvo pochvalných reakcii, pričom pár slov k nedeľnému vystúpeniu povedala aj ona sama.

„Na chvíľu v takmer „koži“ Kaliho. Brutálny zážitok pre mňa navždy! Neni to tak ľahké, jak by sa mohlo zdať, bro.. 6+ hodín v kresle a veľa ďalších príprav. Ďakujem maskérom za snahu, ale Kali je len jeden a nech to tak aj zostane!“ uviedla skromne Zuzana. Páčilo sa vám jej vystúpenie v šou Tvoja tvár znie povedome?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/tvojatvarzniepovedome