Fanúšikovia jedného z najobľúbenejších seriálov sveta sa dočkali! Po viac ako sedemnástich rokoch sa na obrazovky vracia legenda Priatelia, pričom sa pred kamery nepostavia len pôvodné postavy sitcomu, ale aj ďalšie zvučné mená svetového šoubiznisu!

Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Courtney Cox, David Schwimmer, Matt LeBlanc aj Matthew Perry prikývli na voľné pokračovanie kultového seriálu Priatelia, ktorý sa vráti prostredníctvom služby HBO Max už 27. mája. Aj keď by si mnohí fanúšikovia priali, aby došlo k obnoveniu natáčania pôvodného projektu, žiaľ, tento raz pôjde len o jednorazové pokračovanie, ktoré nebude založené na bezprostrednom nadviazaní na príbeh.

„Toto sa nestáva každý rok ani každých desať alebo pätnásť rokov. Cítim, že to bolo požehnanie mať šancu znova sa stretnúť s mojimi priatelia. A bolo to lepšie než kedykoľvek inokedy,“ uviedla seriálová Monika.

Aby toho nebolo málo a diváci sa mali skutočne na čo tešiť, v novej verzii sa k šestici hviezd pridajú aj ďalšie mená, ako Tom Selleck, Reese Witherspoon, Lady Gaga, David Beckham, Justin Bieber či herec Kit Harington. Špeciálni Priatelia sa vracajú na televízne obrazovky potom, čo mala posledná, a teda 236. epizóda v Amerike premiéru v máji 2004.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cnn.com | Foto: wall.alphacoders.com | Video: YouTube