Herec, ktorý je známy napríklad aj zo seriálu Búrlivé víno v poslednom období uverejňuje naozaj nechutné príspevky.

[sociallocker]Herec Juraj Ďurdiak sa preslávil najmä ako princ Velen z rozprávky Princ a večernica. Zahral si však aj v markizáckom Búrlivom víne, kde stvárňoval postavu Gérarda Simoneta, otca Filipa Tůmu. Ďurdiak, ktorý bol v minulosti aj riaditeľom divadla Nová scéna teraz poriadne šokuje niektorých ľudí.

V poslednom období začal uverejňovať zvláštne príspevky, niektoré sú aj naozaj nechutné. Fotografie označoval popisom: “Priatelia, aj ja chcem byť populárny, ako mnohí z vás. A preto nasleduje trilógia. Čo som mal dnes na raňajky.”  Odfotil sa napríklad ako mu z úst vyteká von neidentifikovateľná zmes, či s ústami plnými tabletiek, kde menoval aj ich názvy.

Ďurdiak tvrdí, že fotky sú iba recesia
Herec má svojský typ humoru

České médiá v súvislosti s týmto správaním hovorili o psychických problémoch a dokonca aj o demencii, keďže jeden z liekov, ktorý mal herec v ústach sa používa aj na jej liečbu. Toto však herca naštvalo natoľko, že si zmenil nastavenie na viacero príspevkoch viditeľné už iba pre priateľov. Ďurdiak tvrdí, že všetky podobné fotografie sú iba recesia či zábavka a odteraz sa na ne majú pozerať už iba ľudia, ktorí ich chápu.

Zdroj/Foto: Facebook[/sociallocker]