Sympatického speváka našla polícia sedieť v jeho zaparkovanom aute vo štvrtok 20. apríla bez známok života. Hasiči sa pokúsili speváka oživiť, žiaľ neúspešne. Vedľa speváka ležali fľaše od alkoholu i príslušenstvo určené k užívaniu drog. Príčina smrti zatiaľ nie je známa.

Americký spevák Cuba Gooding Sr., ktorý sa spolu s kapelou preslávil v 70. rokoch, zomrel vo veku 72 rokov. Vo štvrtok ho našli v jeho striebornom Jaguári v Los Angeles, informuje portál TMZ. Hasiči sa snažili o oživenie, žiaľ speváka sa už zachrániť nepodarilo. Príčina smrti zatiaľ nie je potvrdená, polícia sa domnieva, že mohol zomrieť po predávkovaní. Bol členom skupiny The Main Ingredient. Kapela má na konte viaceré známy skladby ako Everybody Plays The Fool, Just Don’t Want to Be Lonely či Happiness Is Just Around The Bend.

Mal štyri deti, jeho synom je známy herec Cuba Gooding Jr. Ten si zahral vo viacerých filmoch, v roku 2002 dostal hviezdu na Holywoodskom chodníku slávy. Syn zosnulého speváka získal za rolu hráča futbalu vo filme Jerry Maguire Oscara za najlepší herecký výkon vo vedľajšej úlohe. Jeho synom je tiež herec a raper Omar Gooding.

Everybody Plays The Fool

Just Don’t Want to Be Lonely


Zdroj: tmz.com | Foto: Twitter, commons.wikimedia.org