Jojkárska relácia Bez servítky si v posledných týždňoch opäť získala obrovské množstvo divákov, ktorých zaujali kontroverzní účinkujúci a vyhrotené situácie pri stole. Už nejaký čas sa však priaznivci kulinárskej šou sťažujú na základné pravidlá, pričom kritika ľudí nabrala natoľko na sile, že sa rozhodli zasiahnuť samotní tvorcovia projektu.

Relácia Bez servítky si znova získala priazeň divákov, ktorí boli zvedaví na kulinárske schopnosti súťažiacich, no neoddeliteľnou súčasťou natáčania sa stali aj neustále konflikty medzi účinkujúcimi. Do popredia sa dostala i premyslená taktika účastníkov, ktorí svojich súperov bez výčitiek hodnotia nulou, aby získali výhru v hodnote 500 eur.

Mnohí súťažiaci sa pred kamerami ani netaja s nechutnou stratégiou, pričom otvorene porušujú nastavené pravidlá. Taktické bodovanie je pritom zakázané a amatérski kuchári majú férovo hodnotiť večeru, celkovú atmosféru a zábavu, ktorú im ponúkol súper. Negatívna kritika divákov v spojení s nulovým bodovaním napokon donútila konať aj samotnú televíziu JOJ.

Producent relácie priznal, že muselo dôjsť k zásadným zmenám. ,,Keďže nejde o prvý takýto prípad, ani ja sa nemôžem tváriť, že je všetko v poriadku. A tak sme museli v rámci štábu urobiť zopár razantných personálnych zmien, aby sa z kuchárskej šou nestala súťaž taktikov,“ uviedol Tomáš Eibner pre topky.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: topky.sk  |  Foto: IG/tvjoj, FB/Bez servítky-TV JOJ