Sú tomu už tri mesiace, čo americký herec Bradley Cooper vypustil na plátna kín svoj režisérsky debut “A Star Is Born”. Film si okamžite získal srdcia fanúšikov po celom svete, pričom ústredná dvojica Lady Gaga a Bradley Cooper sa okamžite stali jedným z najikonickejších párov strieborného plátna!

Pre fanúšikov romantiky, drámy i muzikálu zároveň vniesol plameň do života režisérsky debut Bradleyho Coopera, do ktorého obsadil kontroverznú speváčku Lady Gaga. 32-ročná Newyorčanka poňala svoju úlohu v celovečernom filme až prekvapivo kvalitne, pričom si získala náklonnosť divákov, ale aj prísnych kritikov.

Ústredná skladba “Shallow”, ktorá má na konte Zlatý glóbus, sa stala doslova fenoménom a už o pár týždňov zabojuje aj o sošku Oscara. Bradley a Gaga sa dokonca nechali počuť, že ak bude singel nominovaný na prestížne ocenenie, hit zaspievajú priamo na odovzdávaní cien, ktoré sa uskutoční 24. februára 2019 v hollywoodskom divadle Dolby Theatre v Los Angeles.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Prekvapenie roka? Mamba s partnerom zaspievali Shallow, sú skvelí!

Ako sa však zdá, dvojica so svojim vystúpením nemienila otáľať a svojich fanúšikov potešila v rámci koncertu blondínky v Las Vegas. Počas jedného z posledných vystúpení sa na pódiu objavil americký krásavec Bradley Cooper, ktorý s filmovou Ally zaspieval snáď najväčší hit uplynulého roka. Diváci v sále nedokázali skryť nadšenie, pričom medzi umelcami lietali nielen iskry, ale celé plamene. Žeby sa ich oficiálni partneri mali začať obávať najhoršieho alebo sú len naozaj mimoriadne presvedčiví herci hodní nominácie na Oscara?

Zdroj: YouTube