Tvorcovia jedného z najúspešnejších seriálov všetkých dôb po dlhej dobe prelomili mlčanie a konečne prezradili dôležitú informáciu, na ktorú verní fanúšikovia dlho čakali. Siedma séria Hier o tróny oficiálne odštartuje v júli tohto roka.

Americký dobrodružný seriál s fantasy prvkami sa zaradil medzi najúspešnejšie snímky všetkých dôb, o čom svedčia mnohé vyhraté významné ocenenia. Každý rok sú nielen tvorcovia, ale i hlavní hrdinovia nominovaní na Emmy Awards a doteraz si domov odniesli dokopy 34 cien.

Každoročne sa nové časti dostávali na obrazovky na jar, no kompetentní siedmej série svojich fanúšikov nepotešili hneď dvoma správami. Prvá sa týkala dátumu vydania, ktorý sa posunul až na leto. Druhá správa hovorila o skrátenej sérii, namiesto desiatich častí bude pozostávať len zo siedmych. Medzitým sa vynorila informácia, že by sa v nej mal objaviť aj starší brat Daenerys Targaryen, ktorý je dôležitou postavou v tomto príbehu.

Emilia Clarke ako Daenerys Targaryen

Tvorcovia však po dlhej dobe konečne prelomili mlčanie a prezradili presný dátum, kedy do sveta vypustia prvú časť z dlho očakávanej siedmej série. Na oficiálnej stránke obľúbeného seriálu zverejnili prvú krátku upútavku, v ktorej prezradili, že to bude 16. júla 2017.

[poll id=”79″]

Video: Youtube | Foto: Instagram, depositphotos.com