Slovenská hudobná scéna sa čím ďalej, tým viac rozrastá, avšak na hip-hopovom vrchole neustále kraľujú Rytmus a Kali. Práve títo dvaja umelci zverejnili počas sviatkov nádherné fotky, ktoré zvestujú, že sa už onedlho stanú šťastnými otcami!

Je tomu už zopár týždňov, čo raper Kali potvrdil, že sa so svojou partnerkou Alicou už onedlho rozrastú o ďalšieho člena rodinky. 35-ročný hudobník sa stane hrdým oteckom dievčatka, pričom informáciu o tehotenstve priateľky potvrdil pre rádio Europa 2. „Budeme traja a veľmi sa z toho tešíme. Nechcel som to riešiť verejne, lebo nerád rozprávam o svojom súkromí a hlavne som si na tom nechcel stavať promo. Veľa ľudí z okolia sa nás na to však pýtalo, všimli si to aj fanúšikovia. Už to teda nebudeme tajiť,” prezradil svojho času.

O veľkú novinku sa však postaral aj raper Rytmus s moderátorkou Jasminou Alagič, ktorí práve na Vianoce zverejnili jedinečnú snímku šťastnej budúcej mamičky a malých topánočiek. „Myslim, že dnes je ten správny čas na to, aby som sa s vami podelila o jeden z najkrajších darov, aké človek môže dostať. Tieto Vianoce trávime s Paťkom dvaja, ale už tie nasledujúce nás bude o jedného viac. Tešíme sa z tohto daru, sme vďační za všetku radosť, ktorú nám dáva aj keď je ešte len v brušku. Chceli sme sa s vami o to tento zázrak podeliť. Pozdravujeme všetkých, ktorí momentálne zažívajú podobný zazrak ako my a posielame veľa, veľa, veľa lásky. Jasmina & Paťo & malá fazuľka,“ napísala na sociálnu sieť hrdá mamina.

Oba páry počas vianočných sviatkov potešili fanúšikov krásnymi snímkami, pričom na Kaliho partnerke už vidieť krásne tehotenské bruško. No nie sú úžasní?

Zdroj: Instagram/Rytmusking, JasminaAlagic, dezertkalimusic