Fanúšikovia známeho seriálu Magnum ostali v slzách. Vo veku 83 rokov totiž odišiel do hereckého neba obľúbený herec, ktorý patril k hlavným postavám. Osudnou sa mu stala nehoda, po ktorej ostal paralyzovaný od pliec nadol. Podľahol následkom práve tohto indcidentu.

Vo veku 83 rokov odišiel na večný odpočinok herec Roger E. Mosley. Známa tvár sa medzi fanúšikmi preslávila ako jedna z hlavných postáv seriálu Magnum. Vo všetkých sériách stvárnil pilota helikoptéry po boku Toma Sellecka. Okrem toho sa však objavil aj v seriáloch Kung Fu, Las Vegas, Walker, texaský ranger, Kojak, Love Boat či Night Gallery.

Zahral si taktiež predstaviteľov vo filmoch Blaxploitation, Hit Man, Preacherman, Sweet Jesus, The River Night, Pentathlon či The Greatest. Správu o jeho smrti podľa informácií HollywoodReporter zverejnila na sociálnej sieti hercova dcéra, ktorá tragédiu potvrdila.

Podľa jej slov zomrel otec na následky nehody spred istého času, po ktorej ostal paralyzovaný od pliec nadol. “Milujem ťa, oci. Aj ty si ma miloval. Moje srdce je ubolené, ale som silná. Postarám sa o mamu, tvoju lásku, s ktorou si bol takmer 60 rokov. Vychoval si ma dobre a ona bude v dobrých rukách. Odpočívaj v pokoji,” odkázala v statuse. Okrem dcéry za sebou zanechal milujúcu manželku Antoinette, syna a vnúčatá. Fanúšikov zarmútila pred pár hodinami aj smrť slávnej herečky z Pomády.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: hollywoodreporter.com │ Foto: YT/KTLA 5