Dramatický seriál Pohotovosť sa na televíznych obrazovkách objavoval neuveriteľných 15 rokov. Vo fakultnej nemocnici v Chicagu sa vystriedali desiatky známych hercov, pričom hlavnými hviezdami boli zaiste George Clooney a Noah Wyle. Teraz však prišla rana, z ktorej sú zdrvení nielen fanúšikovia, ale aj  účinkujúci z obľúbeného seriálu.

Herečka Vanessa Marquez († 49) sa zviditeľnila vďaka účinkovaniu v seriáli Pohotovosť, ktorý jej otvoril dvere k lepším hereckým postávam a postupne sa v Spojených štátoch stala uznávanou herečkou. O to viac je šokujúcejší incident, ktorý sa udial iba pred pár hodinami.

Policajti boli totiž privolaní k bytovému komplexu, kde sa mali zamerať práve na slávnu ženu. Okamžite si všimli, že brunetka trpí záchvatmi a snažili sa ju prehovoriť, aby podstúpila lekárske vyšetrenia. Dohováranie trvalo približne dve hodiny, počas ktorých si muži zákona uvedomili, že herečka má zrejme aj psychické problémy.

Vanessa v nečakanom momente vzala zbraň a namierila na policajta, ktorý okamžite konal a vystrelil, pričom ju zasiahol. Na miesto činu bola v momente privolaná záchranná služba, ktorá zranenú ženu odviezla do nemocnice, no po príchode ju prehlásili za mŕtvu. Rodina, priatelia či široká verejnosť si jej bizarné správanie nedokážu vysvetliť.

Zdroj: people.com  |  Foto: Instagram, Facebook