Fanúšikovia mafiánskeho HBO seriálu Sopranovci sú v slzách. Vo veku 79 rokov totiž odišiel do hereckého neba jeden z hlavných protagonistov. Jeho manažér správu potvrdil, hoci presná príčina úmrtia hviezdy nebola zverejnená. Za svoju kariéru si zahral vo viac ako 50 filmoch.

Vo veku 79 rokov umrel americký herec Tony Sirico. Jeho manažér pre RollingStone potvrdil smutnú správu so slovami, že herec strávil posledné chvíle života v zariadení pre asistované bývanie na Floride. Presná príčina úmrtia nebola oficiálne potvrdená.

Tony Sirico vyrastal v Brooklyne a počas svojich mladých rokov strávil po odsúdení aj istý čas vo väzení. Práve tam skrsla v jeho hlave myšlienka, že by mohol vyskúšať herectvo. Počas svojej kariéry si zahral vo viac ako 50 filmoch, pričom najviac sa preslávil úlohou mafiána Paulieho Walnutsa  v legendárnom seriáli Sopranovci.

Okrem toho bol aj inokedy obsadzovaný do rolí „záporákov“, ktoré mu sedeli najviac. Niekoľkokrát sa však ocitol aj na opačnej strane, keď stvárnil postavy policajta, napríklad vo filme Mŕtvi prezidenti. Zahviezdil taktiež vo viacerých snímkach Woodyho Allena ako Mocná Afrodité či v seriáli Miami Vice. Herec za sebou zanechal dve deti, syna Richarda a dcéru Joannu. Pred niekoľkými dňami prišla rovnako smutná správa o úmrtí herca z legendárneho filmu Krstný otec.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: rollingstone.com │ Foto: Twitter