Fotografie, ktoré pridáva česká modelka Simona Krainová majú zväčša u jej fanúšikov pozitívnu odozvu. Po jednej fotografii, na ktorej sú jej dvaja synovia, sa však jej fanúšikovia rozdelili na dva tábory a konanie Simony odsudzujú!

[sociallocker]Fotografiu Krainová pridala v apríli. Sú na nej jej synovia a spolu s nimi na nej pózuje aj tuleň. Práve ten spustil vlnu negatívnych komentárov. Simona nenapísala, kde je fotografia vyhotovená, ale fanúšikovia si myslia, že je to práve v cirkuse. A to ich poriadne vzalo.

Táto fotografia fanúšikov rozhnevala

Začali sa hrnúť komentáre o tom, prečo takéto niečo podporuje, o týraní zvierat, nehumánnosti v cirkusoch. Ľutovali tuleňa, ktorý si toho musel veľa vytrpieť, kvôli tomu aby sa musel toto naučiť. S jej činom vziať deti do cirkusu súhlasil len málokto. Samotná Simona sa nijak nebránila a neobhajovala, nikomu z nahnevaných fanúšikov nič neodpísala. Mimochodom, na Slovensku už možno takéto niečo možné nebude. Viac informácii TU.

To nebol jediný prípad, kedy jej fanúšikovia nesúhlasili s tým, čo videli na fotke, ktorú známa modelka pridala. Rovnako sa niektorým jej fanúšikom nepáčil ani záber, kde jej synovia držia v ruke hračkárske zbrane a na hlavách majú prilby.

Pri tomto zábere sa niektorí Simony zastali, inú nesúhlasili s tým, čo videli

Nepáčilo sa im, že v tejto dobe už od malička učia rodičia deti na zbrane a ešte takéto fotky aj pridajú na internet. V tomto prípade sa však Simony veľa fanúšikov zastalo. Tvrdili, že na tom nič nie je, je to vraj iba zábava, ktorá je u chlapcov bežná.

Foto: Facebook Simony Krainovej [/sociallocker]