Zo sveta zahraničného šoubiznisu prišla veľmi smutná správa. Vo veku len 27 rokov náhle zomrel mladý herec, ktorý sa preslávil ešte ako detská hviezda. Umelec sa po živote na výslní dostal, bohužiaľ, na úplné dno. Skončil v zariadení pre bezdomovcov a predávkoval sa.

Austin Majors sa do povedomia fanúšikov zapísal ako detská hviezda, keď ešte ako 4-ročný natáčal seriál NYPD Blue. Po nakrútení siedmich sérií sa objavil aj v populárnych projektoch ako Zúfalé manželky, Volare, An Accidental Christmas alebo Ako som spoznal vašu mamu.

Herec, ktorý získal v roku 2022 cenu Young Artist Award, sa však dostal zo žiaru reflektorov na úplné dno. Skončil v zariadení pre bezdomovcov v americkom Los Angeles. Podľa informácií portálu TMZ sa mal umelec v noci zo soboty na nedeľu údajne predávkovať fentanylom. Bližšie podrobnosti však budú známe až po vyhodnotení výsledkov nariadenej lekárskej pitvy.

Hercova rodina zverejnila zdrvujúce slová: “Austin bol milujúci, umelecky nadaný, skvelý a láskavý človek. Na svoju hereckú kariéru bol hrdý a mal z nej radosť… Austin bol syn, brat, vnuk a synovec, na ktorého sme boli pyšní. Bude nám vždy strašne chýbať,” odkázali jeho najbližší. Na slovenskom lyžiarskom svahu zas zahynul len 9-ročný chlapec Alex.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tmz.com │ Foto:  Twitter, YT/Entertainment Tonight