Špekulácie okolo staronového vzťahu Brada Pitta (56) a Jennifer Aniston (51) neutíchajú. Dvojica má mať podľa zdrojov z ich okolia k sebe stále bližšie a bližšie, pričom majú tajiť aj veľkú novinku.

Rozvodom Brada a Angeliny začal mal hollywoodsky lámač ženských sŕdc stále bližšie k svojej bývalke Jennifer Aniston. Napriek nepeknému ukončeniu niekdajšej lásky v roku 2005 si má ale dvojica k sebe opäť hľadať cestu a podľa zdrojov z ich okolia si nikdy neboli bližší ako práve v tomto období.

Ako uvádza Mirror, jeden z najpopulárnejších párov si mal znovu vybudovať vzájomnú dôveru, a dokonca sa šepká, že si údajne plánujú adoptovať dievčatko: “Brad je teraz v celkom inom bode ako bol, keď boli spolu. Brad sa nad sebou skutočne zamyslel a tvrdo na sebe pracoval. Ospravedlnil sa jej za mnoho vecí, ktorými vo vzťahu pochybil. Prevzal zodpovednosť za svoje chyby a to zmenilo ich vzťah, obidvaja sa posunuli,” uvádza zdroj.

Keď sa Brad Jennifer ospravedlnil, herečku mali prevalcovať emócie: “Všetky tie pocity a zranenia, ktoré celé roky potláčala, vyplávali na povrch a ona skončila v slzách. Ospravedlnil sa jej za to, že bol neprítomný manžel. Tiež si sypal popol na hlavu kvôli odchodu k Angeline,” dodáva na záver. Podľa viacerých tak existuje veľká šanca, že pár si po týchto slovách padne opäť do náručia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: mirror.co.uk │ Foto: YouTube/extratv, Entertainment Tonight