Šoubiz Fanúšikovia sú nadšení: Karel Gott sa im prihovoril v krátkom videu!

Fanúšikovia sú nadšení: Karel Gott sa im prihovoril v krátkom videu!

Doposiaľ najúspešnejší český interpret, ktorého zbožňovali generácie fanúšikov, odišiel na druhý svet 1. októbra minulého roka. Ešte predtým však stihol Karel Gott naspievať na sklonku života jedinečné skladby, ktorými si ho fanúšikovia budú pripomínať dlhé obdobie.

Karel Gott († 80) bol hudobným pojmom nielen v Českej republike, ale doslova po celej Európe. Nebyť jeho mimoriadnej náklonnosti k domovine a rodine, kariéru si mohol budovať aj za veľkou mlákou, nakoľko stále angažmá mu ponúkali vo viacerých zahraničných krajinách vrátane USA. Božský Kája sa však uskromnil s milujúcim publikom v rodnom Československu a za viac ako 60 rokov na scéne naspieval stovky nezabudnuteľných skladieb.

K tým sa zaiste pripojí aj singel Srdce nehasnou, ktorý nahral s dcérkou Charlotte, sprievodná pieseň Jdi za štěstím k jeho celovečernému dokumentu či posledný oficiálny hit Vánoční. Ten zverejnil len pred pár dňami Richard Krajčo so skupinou Kryštof, pričom ide o finálnu spoluprácu, a zároveň skladbu vôbec, do ktorej Karel Gott vložil svoj jedinečný hlas. Práve k nej sa viaže krátke video, ktoré pred pár hodinami zverejnila vdova po spevákovi na sociálnej sieti.

Takto sa to musí spievať.. Vám všetkým pre radosť a potešenie. Prajem krásny advetný čas, Ivana,“ napísala, pričom pripojila zopár emotikonov. Fanúšikovia zosnulého speváka ostali doslova v nemom úžase a video si okamžite získalo tisíce pozitívnych reakcii či zdieľaní. Spomienka Karla Gotta tak ostáva aj vďaka jeho manželke stále živá

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/karelgottagency

Exit mobile version