Keď sa v roku 2008 dostali do hitparád po celom svete prvé single speváčky Lady Gaga, len málokto by veril, že kontroverzná hviezdička sa udrží na vrchole šoubiznisu dlhé roky. Okrem množstvo hudobných ocenení však prekročila svoj tieň aj na filmovom plátne, pričom v roku 2019 bola za film Zrodila sa hviezda nominovaná na Oscara či Zlatý glóbus!

35-ročná umelkyňa Lady Gaga patrí k najúspešnejším osobnostiam svetového šoubiznisu, kým len nedávno potvrdila aj svoj herecký talent. Útla blondínka s nezameniteľným extravagantným imidžom síce pochádza z newyorského Manhattanu, avšak jej korene siahajú do neďalekého Talianska.

A práve v najnovšom filme, v ktorom si Stefani zahrá, sa priblíži k svojim koreňom, nakoľko stvárni Patriziu Reggiani, bývalú manželku ikonického Maurizia Gucciho. Jedna z najočakávanejších snímok roka Klan Gucci (House of Gucci) len pred pár hodinami uviedla prvý trailer, ktorý okamžite sľubuje jedinečný zážitok.

Ako je už zrejmé, fanúšikovia sa od 24. novembra môžu tešiť na hviezdne obsadenie, pričom Gaga si zahrá po boku Al Pacina, Jareda Leta, Salmy Hayek či Adama Drivera. Príbeh mapuje skutočné udalosti ohľadom impéria talianskeho módneho domu Gucci, vrátane vraždy Maurizia nájomným vrahom, ktorého si najala jeho bývalá manželka Patrizia Reggiani.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: IG/ladygaga, YT