Jeden z najúspešnejších slovenských muzikálov sa vracia späť na divadelné dosky! Na skle maľované bude mať po nútenej pauze limitovanú sériu predstavení v novom a atraktívnom priestore STARS auditoria od 18. mája, pričom nadšenie neskrýva ani režisér Ján Ďurovčík!

„Som rád, že ideme opäť hrať. Na skle maľované už hráme 18 rokov a máme za sebou viac ako 500 repríz. Ľudia ho chcú stále vidieť. To mňa, ako každého umelca a tvorcu, vždy poteší,“ uviedol režisér a porotca tanečnej šou Let’s Dance. V obsadení muzikálu Na skle maľované sa objaví aj skvelý Ján Slezák, ktorý má v hlavnej úlohe Jánošíka podobne neodmysliteľný status ako Michal Dočolomanský v historickej verzii.

Okrem skúsených a overených hercov budú mať priestor aj nováčikovia: „V úlohe Anjela bude Zuzanu Tlučkovú alternovať Zuzana Vačková. V postave Smrti sa predstaví Kristína Vrecková, ktorá už má za sebou účinkovanie vo viacerých svetových muzikáloch v hlavnej úlohe,“ upresňuje Ján Ďurovčík.

Na skle maľované patrí k najúspešnejším hudobno-divadelným predstaveniam na Slovensku. Pôvodné dielo sa za posledných 50 rokov dostalo na pódiá vo viacerých naštudovaniach, pričom súčet štyroch hlavných divadelných naštudovaní presahuje dvetisíc repríz.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<< 

Video: YouTube | Foto: Jan Entertainment