Fanúšikovia sú v slzách: Svetoznáma speváčka náhle ZOMRELA!

Dátum:

Záver roka 2019 je pre celý svet mimoriadne tragický. Po viacerých nešťastiach zasiahla veľmi smutná správa aj fanúšikov svetoznámej speváčky. Hviezda z kapely Roxette nečakane podľahla zákernej chorobe.

Fanúšikovia legendárnej skupiny Roxette pociťujú obrovský smútok. Vo veku 61 rokov zomrela švédska hviezda známeho dua Marie Fredriksson, ktorá podľahla dlhotrvajúcej chorobe. Sympatická a charizmatická blondínka odišla do hudobného neba 9. decembra.

Správu potvrdila jej najbližšia rodina: „S veľkým smútkom vám oznamujeme, že jedna z našich najväčších a najmilovanejších umelkýň zomrela. Marie Fredriksson skonala 9. decembra ráno po boji s chorobou.“ Podľa informácií TheSun speváčka prekonala v roku 2002 mozgový tumor, hoci jej lekári dávali len 20-percentnú šancu na prežitie. Po výhre nad ochorením sa vrátila v roku 2004 na pódiá so sólovým albumom The Change.

Speváčka, ktorá spolu s Perom Gesslem naspievala hity ako It Must Have Been Love či Listen To Your Heart, atakovala prvé miesta rebríčkov v 80-tych rokoch. Práve jej spevácky kolega zanechal na sociálnej sieti dojímavé slová: „Čas beží tak rýchlo. Nie je to tak dávno, čo sme trávili dni a noci v mojom byte, kde sme zdieľali nemožné sny. Som poctený, že som stretol tvoj talent a šľachetnosť. Všetku moju lásku posielam tebe a tvojej rodine. Veci už nikdy nebudú rovnaké.“ Marie za sebou zanechala manžela Mikaela a ich dve deti Ines Josefin (26) a Oscara (23). Česť jej pamiatke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: Facebook/Roxette, YouTube/Expressen TV, Roxette

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...