Fanúšikovia sú v slzách po tragickej správe. Známa ruská Instagramerka (†41), ktorá žila pre svoju najväčšiu vášeň, zahynula pred pár dňami počas hroznej autonehody. O tragédií informovala jej zdrvená dcéra (23).

Fanúšikovia skončili v slzách potom, čo k nim dorazila tragická správa. Známa ruská Instagramerka Elena Kuzavova zahynula počas dopravnej nehody v Kyjeve. Po ceste jazdila na svojej obľúbenej motorke značky BMW, no najväčšia vášeň zvodnej krásky sa jej stala osudnou.

Hroznú správu potvrdila na sociálnej sieti jej zdrvená dcéra Tanya (23): „Je to tak smutné napísať, no stalo sa to. Naša najdrahšia Elena zomrela po nehode. Možno si niekto myslí, že sa tomu dalo zabrániť, ale, bohužiaľ, stalo sa to takto. Možno je to jej vina, kto vie. Dala nám všetkým cennú lekciu – užívajte si kedykoľvek môžete,“ uviedla so slovami, že pohreb sa uskutoční v utorok o desiatej.

Motorkárka mala v silných strojoch obrovskú životnú záľubu a na Instagrame, kde ju sledovalo takmer 80-tisíc fanúšikov, pridávala odvážne, niekedy až akrobatické zábery z ciest. Zatiaľ nevedno, čo sa počas osudného dňa stalo ani to, kto je vinníkom nehody. Tanya sa však po tragédií rozhodla ponechať mamino konto na sociálnej sieti ako pamiatku. Úprimnú sústrasť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: 5-tv.ru │ Foto: YouTube/Плохие Новости, Россия 24, Instagram/mikhailenkot, kuzavini