Svetom šoubiznisu otriasla len pred okamihom zdrvujúca správa. Ako informuje portál JustJared, známy komik Trevor Moore prišiel o život pri tragickej nehode. Správu pritom potvrdila jeho zronená manželka Aimee Carlson.

Zahraničné médiá v uplynulých hodinách informovali o tragickom úmrtí 41-ročného komika Trevora Moora, ktorý skonal pri tragickej nehode. „Sme zdrvení zo straty môjho manžela, najlepšieho priateľa a otca nášho syna. Bol známy ako spisovateľ a komik pre milióny ľudí a napriek tomu bol pre nás centrom nášho sveta. Nevieme, ako budeme bez neho pokračovať, ale sme vďační za spomienky, ktoré v nás zostanú navždy,“ vydala vyhlásenie jeho manželka Aimee pre magazín Variety.

Spoluzakladateľ skupiny The Whitest Kids U Know akutálne spolupracoval so spoločnosťou Disney, pričom šok neskrývali ani jeho kolegovia a priatelia. „Bol to náš najlepší priateľ a hovoríme za nás všetkých, keď povieme, že strata Trevora je nepredstaviteľná. Máme zlomené srdcia,“ uviedli Zach Cregger a Sam Brown. Po komikovi zostala manželka Aimee a syn.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: JustJared, Variety | Foto: IG/itrevormoore