Fanúšikovia sú znechutení, Dominika Cibulková je odpísaná:Ako človek absolútne zlyhala, tvrdia!

Dátum:

Dominika Cibulková je značka sama osebe a po úspechoch na tenisovom kurte, na ktorých drie od útleho detstva, si získala množstvo fanúšikov nielen doma, ale i v zahraničí. Tentokrát však hviezda antuky zašla na tenký ľad, pričom sa za pár sekúnd pripravila o množstvo priaznivcov.

Ona miluje krásne oblečenie, luxus, značky a Slováci milujú ju. Alebo skôr milovali? 29-ročná športovkyňa Dominika Cibulková sa len nedávno vrátila zo záverečného grandslamového turnaja US Open, kde sa prebojovala až do fantastického osemfinále. Ako je to už u drobnej blondínky zvykom, aj za tento úspech sa patrične odmenila, pričom si dopriala mimoriadne kontroverznú vychytávku.

Od svojej obľúbenej značky Fendi si totiž zakúpila norkový kožuch na mieru za astronomickú sumu 40 000 €, pričom ju v momente odsúdili stovky ochrancov zvierat. „Úspešná športovkyňa, ale ako človek zlyhala. Určite je to veľké sklamanie pre fanúšikov. Nie je to prvýkrát. Dominika, ako človek si zlyhala o to viac, že si žena. Žena, ktorá by mala mať viac súcitu. Kabelka z krokodíla, kožuchy z noriek. Úspech netrvá večne,“ napísala na sociálnej sieti Facebook Slovenská aliancia ochrancov zvierat.

Nový kúsok v šatníku Dominiky Cibulkovej, ktorý je vyrábaný sťahovaním z kože živých zvierat, vyvolal búrlivú diskusiu, pričom väčšina z komentujúcich tenistku absolútne odpísala. „Myslím, že sa jej to vráti… Mala som ju rada, fandila som jej… Teraz??? Je mi z nej zle!!! Fuj!! Pre mňa je to už len chudera,“ vyjadruje svoj názor jedna z bývalých fanyniek, ku ktorej sa pridáva ďalšia. „Hlavne, že má psa!!! Keby svoju slávu využila na boj proti týraniu zvierat a nie presne naopak… Dotyčná u mňa ako človek skončila, nech si hrá ako chce!!“ nešetrila kritikou Veronika.

Pýcha Dominiky- značkový pravý kožuch

Názory fanúšikov športovkyne sú viac ako ostré

Zdroj: Facebook, Instagram | Foto: Instagram/DomiCibulkova

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...