Fanúšikovia celosvetovo obľúbených telenoviel ostali v smútku. Ako totiž informujú zahraničné médiá, na druhý svet odišiel známy herec, ktorý sa svojimi postavami preslávil vo viacerých sledovaných tituloch. Poslednýkrát vydýchol vo štvrtok vo veku 81 rokov.

Vo veku 81 rokov zomrel Manuel Ojeda. Známy herec z telenoviel vydýchol poslednýkrát 11. augusta, pričom informáciu zverejnila cez sociálne siete Národná asociácia hercov. Mexická hviezda mala podľahnúť ochoreniu pečene.

Ako zverejnil jeho manažér, herec bol hospitalizovaný už týždeň pred smrťou, keďže mal problémy s príjmom potravy. „Trvalo to asi dva mesiace, čo navštevoval lekárov, pretože nemohol jesť, mal takú nechuť k jedlu,“ vysvetlil. Maneul Ojeda sa preslávil predovšetkým postavami v telenovelách ako Labyrinty vášne, Prameň lásky alebo Osudové stretnutie. Okrem toho si však zahral v desiatkach ďalších seriálov i filmov, pričom sa stal opakovane víťazom ocenení za svoje herecké výkony. Pred pár dňami zarmútila svet aj správa o úmrtí herečky Anne Heche v kóme, ktorú po hrozivej nehode lekári odpojili od prístrojov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: fresnobee.com │ Foto: Twitter