Zo sveta filmového šoubiznisu zarmútila fanúšikov ďalšia smutná správa. Vo veku 67 rokov odišiel na druhý svet známy turecký herec, dramatik a divadelný režisér. Diváci televízie Doma si jeho postavy obľúbili v populárnych seriáloch Vymenené životy či Fatmagul.

Vo veku 67 rokov zomrel obľúbený turecký umelec, divadelný režisér a dramatik Civan Canova. Diváci televízie Doma si mohli obľúbiť jeho postavu deda Rahmiho v seriáli Vymenené životy, alebo postavu Kadira v seriáli Fatmagul. Ako informuje portál Kiddan, poslednýkrát vydýchol v sobotu 20. augusta. Canova bol pritom už niekoľko mesiacov hospitalizovaný v nemocnici po tom, ako mu diagnostikovali rakovinu pľúc.

Herec sa svojim fanúšikom len tri týždne pred smrťou prihovoril prostredníctvom videa. Zo záberov je zrejmé, že nebol v dobrom zdravotnom stave a počas nahrávania bol pripojený na kyslíkový prístroj. Hoci sa rodina, známi aj fanúšikovia modlili za jeho skoré uzdravenie, žiaľ, nestalo sa tak. Len pred niekoľkými dňami zasiahla verejnosť aj správa o úmrtí režiséra Nekonečného príbehu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: kiddan.com │ Foto: Twitter, IG/civancanova