Nie je žiadnym tajomstvom, že reality šou Farma sa nakrúca v značnom predstihu, pričom dnes sú už všetci súťažiaci v pohodlí svojich domovov. Potom, čo v poslednom dueli opustila statok Terézia Vargová, sa objavila aj v najnovšej epizóde relácie Farma X-tra, kde uviedla, že televíznej láske necháva dvere otvorené. Je to však obojstranné?

Tete upustila pred televíznymi kamerami uzdu svojej zdržanlivosti a užila si pár chvíľ horúcej romantiky s Košičanom Michalom Bučkom. Ten len pred pár dňami zdieľal na sociálnej sieti fotografie s bývalou účastníčkou šou Farmy 12 Beátou Rusnákovou, kým stretnutia exfarmárov nie sú medzi súťažiacimi ničím výnimočným. ,,Ďakujem za pekný deň, bejby!“ napísal Miki a pripojil aj poznámku: „To je párik, čo..,“ čo neuniklo pozornosti fanúšikov.

Tí okamžite usúdili, že dvojica tvorí pár, a tak o názor žiadali aj samotnú Tete. ,,Čo si myslí Tete o Mikiho novej frajerke?“ alebo „Miky má frajerku!“ písali jej diváci Farmy, pričom admin reagovať nedokázal. Slova sa preto chopil samotný východniar, ktorý všetkým vyjasnil, že je momentálne slobodný.

K celej situácii sa napokon vyjadrila aj Beáta, ktorú konšpirácie ohľadom vzťahu s 37-ročným exfarmárom pobavili. „Nechápem, z čoho máte tieto dedukcie. Teraz si myslíte, že keď aj Nikki s ním dala foto, tak s ním aj chodí?“ pýta sa so smiechom Bea, čím absolútne vyvrátila akékoľvek dezinformácie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto | Zdroj: IG/tete_vargova_farma13, bucko.michael, farma.markiza, bejba99