Po tom, ako sa prevalila informácia, že Meghan Markle je tehotná, fanúšikovia z celého sveta ostali vo vytržení. Všetky pohľady boli okamžite mierené na bruško vojvodkyne zo Sussexu. Stačil však jeden záber a mnohí priaznivci kráľovského páru sú presvedčení, že jej tehotenstvo je falošné.

Bývalej herečke sa dlhé mesiace darilo tajiť tehotenstvo, no rastúce bruško už nezakryje. Dokonca sa preriekla, že bábätko by malo prísť na svet už na jar. Aj napriek tomu, že je Meghan v požehnanom stave, neustále má povinnosti, ktoré musí plniť.

Aj z tohto dôvodu navštívila domov dôchodcov v Brinsworth House. V jednom okamihu sa zhrbila pri pozdrave jedného zo seniorov, čím sa jej akoby tehotenské bruško “pokrčilo“ a stratilo svoj tvar. Fotografie z tohto momentu okamžite zaplavili internet a mnoho fanúšikov je presvedčených, že krásna vojvodkyňa tehotná nie je!

Ľudia začali húfne komentovať záber, ktorý má potvrdiť, že bruško usmiatej tmavovlásky je falošné. ,,V Anglicku je zima, prečo nenosí pančuchy? Nehodia sa k falošnému bruchu? Tlačili by ju na vankúši?“ pýtala si ironicky jedna z dám. ,,Vyštudoval som dve stredné a jednu vysokú školu. Hovorím troma jazykmi. Som naozaj vzdelaný, ale myslím si, že všetko okolo Meghan je falošné, a to vrátane jej bruška,“ presvedčivo napísal muž, ktorý má mať vzdelanie z oblasti zdravotníctva.

Zdroj: thesun.com  |  Foto: Pixabay, YouTube