Fanúšikovia obľúbenej skupiny ostali absolútne zdrvení potom, čo sa na verejnosť dostala informácia o úmrtí uznávaného speváka skupiny Il Divo. Medzinárodný vokálny projekt bol založený Simonom Cowelom, pričom práve zosnulý Carlos Marín (†53) bol najvýraznejším hlasom uznávaného kvarteta.

Vokálna skupina Il Divo, ktorá spieva vo viacerých svetových jazykoch, vystúpila opakovane aj na Slovensku, pričom už o pár mesiacov mal na Bratislavskom hrade zaspievať so svojim symfonickým orchestrom a vlastnou show práve Carlos Marín. Žiaľ, k tomuto koncertu už nedôjde, nakoľko úspešný spevák v nedeľu (19. decembra) odišiel na večný odpočinok.

O jeho úmrtí informovala na sociálnej sieti skupina Il Divo, pričom správa zdrvila množstvo fanúšikov z celého sveta. „S ťažkým srdcom vám oznamujeme, že náš priateľ a kolega Carlos Marin zomrel. Bude chýbať priateľom, rodine i fanúšikom,“ napísali jeho hudobní partneri, pričom dodali, že im bude po sedemnástich rokoch spolupráce nesmierne chýbať.  Spevák skupiny Il Divo zomrel na nezverejnenú chorobu po tom, čo mu ostalo na vianočnom turné skupiny po Británii nevoľno.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/ildivo, carlosmarinildivo, YouTube