Toto sme tu ešte nemali! Tvrďas Rytmus, ktorý je známy skôr kontroverznými výrokmi a nezriedka aj slovnými útokmi na iných ľudí, spravil gesto, z ktorého ostali prekvapení nielen fanúšikovia, no aj jeho blízki kamaráti. Raper sa totiž prvýkrát verejne ospravedlnil.

Rytmus sa až donedávna prezentoval drsnými výrokmi a neštítil sa ani slovných útokov na adresu iných. Odkedy sa však dal dokopy s Jasminou, je ako vymenený. Okrem toho, že sa raper po 40-ke rozhodol konečne usadiť a založiť si rodinu, aj jeho prejav je oveľa zmierlivejší.

Raper, ktorému nedávno naložil Martin Jakubec, sa totiž odhodlal k niečomu, čo vyrazilo dych nielen jeho skalným fanúšikom, ale aj kamarátom z brandže. Patrik sa rozhodol verejne ospravedlniť všetkým mužov, ktorým sa v minulosti vysmieval kvôli ich prejavom lásky: “Ospravedlňujem sa všetkým chlapom, ktorým som sa do huby v minulosti smial za lásku a že boli hrdí na to, že ich žena nosí ich meno. Oslovovať moju niekdajšiu frajerku “moja žena” a vidieť v jej dokladoch Vrbovská pochopí iba ten, kto si zobere ženu svojho života,” zverejnil vyznanie.

Na to okamžite zareagoval Separ, ktorý tvorí pár so speváčkou Tinou: “Mne si dával, že keď ešte raz pridám fotku s Tinou alebo ona so mnou, tak ťa je*ne… Že to je úplne nechutné, hahahahaha a teraz to hrotíš tak 3x toľko jak ja vtedy, hahahaha boss, ľúbte sa,” zasmial sa raper, ktorému dal Rytmus za pravdu. Žeby konečne začal dospievať?

Zdroj │ Foto: Instagram/rytmusking