Nesmrteľná ikona domácej hudobnej scény odišla na večný odpočinok už pred viac ako rokom, avšak zlatý slávik ostáva večne živý vo svojej tvorbe. Aj keď sa mohlo zdať, že posledným singlom Karla Gotta bola skladba Jdi za štěstím, vydaná pred približne troma mesiacmi, opak je pravdou.

Karel Gott bol velikánom európskej hudobnej scény, pričom osudnou sa mu stala akútna leukémia. Kým oceňovaného hudobníka rešpektovalo množstvo kolegov zo sveta šoubiznisu, fanúšikovia ho neustále podporovali ako pri boji s chorobou, tak aj v tvorbe. Na sklonku života spojil maestro svoje sily so spevákom Richardom Krajčom, ktorý pre neho napísal jedinečný hit Srdce nehasnou.

Hrají: Iva Janžurová, Dana Batulková, Lucie Štěpánková, Jasmína Doubová, Berenika Krajčová, Alois Švehlík, Pavel Rímský, Richard Tristan Krajčo a „Kryštof“. Okrem toho však dvojica utajila pred verejnosťou ešte jedno prekvapenie, ktoré bolo odhalené len pred okamihom. Hlas zosnulého speváka totiž zaznel v novej vianočnej skladbe kapely Kryštof, kde si vo videoklipe zahrali i také hviezdy ako Iva Janžurová, Dana Batulková, Alois Švehlík či Pavel Rímský.

“Tak je to vaše. Keď som Vánoční písal, myslel som na tých, ktorých milujem, i keď s nami už trebárs nemôžu byť. O tom je čas vianočný. Viem, že so mnou stále sú. Ako anjeli. Majte sa krásne a nezabudnite- oni pri nás vždy budú stáť. Držte sa v tomto podivnom období a vážte si tých, ktorých máte okolo seba,” napísal Richard k novému singlu, kde sa Karel Gott vráti i do čias Troch orieškov pre Popolušku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Video: IG/richard_a_karin