Fanúšikov zahraničných seriálov zarmútila náhla smrť len 33-ročného herca z Kanady. Mladý talent si stihol zahrať v obľúbených snímkach vysielaných na Netflixe či v televízii CBC. Umelec mal odísť na druhý svet náhle na následky zranení, ktoré utrpel.

Vo veku 33 rokov odišiel do filmového neba Robert Cormier. Mladý herec sa stihol zviditeľniť v hororovej sérii Slasher (Netflix), v rodinnej dráme Heartland, vysielanej na domácej televíznej stanici CBC, či v epizódach seriálu American Gods.

Podľa informácií HollywoodReporter mal zomrieť náhle. Jeho sestra uviedla, že Robert odišiel v nemocnici, pričom podľahol zraneniam, ktoré utrpel pri páde. Bližšie podrobnosti a okolnosti nateraz nie sú verejnosti známe.

V zverejnenom nekrológu rodina uviedla aj to, že herec bol skvelý brat a zanietený športovec: „Mal vášeň pre pomoc druhým a vždy sa usiloval dosiahnuť čo najviac… Počas svojho života ovplyvnil mnohých ľudí, či už išlo o rodinu, spoluhráčov alebo priateľov,“ napísali zdrvene okrem iného. Český šoubiznis pred niekoľkými dňami opustil známy producent, ktorý spáchal samovraždu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: hollywoodreporter.com │ Foto: Twitter, IG/robertcormier