Pred pár dňami zasiahla filmový svet mimoriadne smutná správa. Herečka, ktorá zahviezdila v desiatkach seriálov i filmoch, odišla na večný odpočinok. S legendárnou umelkyňou sa lúči jej milovaná rodina, kolegovia i fanúšikovia, ktorí neskrývajú veľký zármutok.

Legendárna herečka Eileen Ryan zomrela vo veku 94 rokov vo svojom dome v Malibu v Californii. Informáciu o jej smrti oznámil jeden z rodinných príslušníkov, pričom 16. októbra by oslávila narodeniny, ktorých sa už, bohužiaľ, nedožila.

Talentovaná umelkyňa sa počas svojej kariéry objavila vo viac ako 60 seriáloch a filmoch, pričom sa preslávila už v roku 1960 seriálom “The Twilight Zone“. Neskôr sa stala hviezdou uznávaných filmov “Magnolia“ či “Som sám“. Jej herecký výkon bol natoľko fenomenálny, že si zahrala v snímke “Útok pavúkov“ a v roku 2005 v horore “Krvavá hostina“.

Eileen bola vydatá za režiséra Lea Penna, s ktorým strávila viac ako 40 rokov života, no v roku 1998 zomrel. Spoločne mali troch synov. Michael je úspešným spevákom a textárom, Chris zomrel vo veku 40 rokov na zlyhanie srdca. Najslávnejším z bratov je rozhodne herec Sean Penn, ktorý je dvojnásobným držiteľom Oscara.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: eu.usatoday.com  |  Foto: Twitter, Pixabay