Len pred pár dňami ostalo Slovensko zronené zo smrti herca Dana Heribana. Milovníci hudby ostali zarmútení po tom, ako sa dozvedeli, že poslednýkrát vydýchol aj obľúbený DJ, a to vo veku 68 rokov. Na legendárneho diskdžokeja pritom všetci spomínajú ako na toho, kto dostal ľudí vždy na parket.

Vo veku 68 rokov odišiel na večný odpočinok Ladislav Gavorník. Známy a obľúbený DJ zomrel ešte 14. mája, pričom posledná rozlúčka sa konala len v najbližšom kruhu rodiny. Smutnú správu priniesol na sociálnej sieti Insomnia Dance Club, ktorý DJ založil.

Priatelia, dovoľte, aby sme Vás informovali, že dňa 14. mája nás navždy opustil Ing. Ladislav Gavorník. Zakladateľ Dance clubu, DJ-ská ikona a fantastický človek, s ktorým sme boli do poslednej chvíle v úzkom kontakte. Pán Gavorník navždy ostane v našich srdciach ako LEGENDA. Česť jeho pamiatke a úprimnú sústrasť pozostalej rodine,” napísal klub.

Práve tu si jeho pamiatku uctili tým, že na jednu minútu podnik úplne zhasol a stíchol. Na umenie Ladislava Gavorníka spomínajú mnohí Slováci, podľa ktorých vedel vždy ľudí svojou hudbou dostať na tanečný parket. Česť jeho pamiatke vyjadril aj kolega, DJ EKG: “Odišla DJ-ská legenda a pán človek! Ladislav Gavorník. Česť jeho pamiatke a úprimnú sústrať rodine,” napísal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/Insomnia Dance Club, Mirko Ekg Ecker, Unsplash